AKS Eurocentrum Piła vs Iskra Bądecz (1:4) 19-09-10

Aktualności

Drugie Zwycięstwo u siebie.

• autor: Administrator, 2013-05-15 11:24

22 kolejka przyniosła 3 punkty Iskierce i utrzymanie 11 miejsca.

Krajna przybyła do Bądecza po ostry rewanż, gdyż przegrali z naszą Iskierką na własnym obiekcie 3:2 w meczu rundy Jesiennej.

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla naszych piłkarzy, już po paru minutach Tomasz Tomczyk mógł wyprowadzić Iskrę na prowadzenie, niestety po okiwaniu bramkarza i strzału na bramke obrońca zdołał wybić piłkę sprzed lini bramkowej. Szybkie kontry wyprowadzane przez Grzegorza Nawrota i Marka Kelme musiały wkońcu przynieś skutek, ale znów Tomek nie popisał się uderzeniem głową po dosierodkowaniu Marka.

Tomasz Tomczyk 20 min (1:0)

Kibice wierzyli że trzeci strzał przyniesie w końcu bramkę i Tomek wyprowadzi naszą drużynę na prowadzenie. Stało się ! Po dobrym podaniu Grzegorza Nawrota, Tomasz strzela lewą nogą, potem tylko piłka ląduje w siatce !

Remis (1:1) 35 min

Strata piłki na prawej stronie boiska przez Kamila Buretę, wykorzystała została do perfekcji przez drużynę Krajny. Pomocnik gości dobrze dośrodkował swojemu napastnikowi, lecz ten uderzył piłkę w poprzeczkę, dobitka pomocnika Krajny przyniosła remis przyjezdnym.

W pierwszej połowie to nasza drużyna przeważała, jednak nie umiała wykorzystać sytuacji które sobie stwarzali, więc do przerwy mieliśmy 1:1

Przewaga gości (1:2) 60 min

Po przepuszczeniu piłki przez Rafała Janickiego, napastnik Krajny wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i okazał się lepszy od młodego bramkarza Iskry.

Świetne zmiany które przeprowadził trener po utracie bramki dały nadzieję na zwycięstwo.

Rafał Janicki ~ Karol Czerwiński 65 min

Kamil Bureta ~ Patryk Walos 60 min

Łukasz Dembiński ~ Patryk Jagiełka 65 min

Po zmianach wprowadzonych w naszej Iskierce dało się zauważyć że ta trójka weźmie grę na siebie.

Karol Czerwiński (2:2) 68 min

Po strzale obronionym przez bramkarza gości piłka znalazła się w rogu bramki, za dośrodkowanie zabrał się 17-letni Patryk Walos, który dokładnie zagrał piłkę na świeżego zawodnika rezerwowego Karola Czerwińskiego a ten bez problemu uderzeniem głową skierował piłkę do bramki.

Wrzawa na trybunach dała siłę i wolę walki naszym chłopcom która zaowocowała chwile później.

Tomasz Tomczyk (3:2) 74 min

Piłkę rozpoczął bramkarz naszego zespołu podając do Patryka Walosa który bez problemu poradził sobie z obrońcą, potem wyłożył piłkę Tomaszowi a ten znowu się nie pomylił i mamy GOOLA na przewagę.

Tomasz Tomczyk (4:2) 80 min

Przejęcie w środku pola piłki przez Grzegorza Nawrota i wyprowadzeniu dobrej akcji prawą stroną z Patrykiem Walosem, Grzegorz podaje górną piłkę do naszego najskuteczniejszego napastnika, Tomasz przyjmuję na klatkę piersiową potem strzał i GOOL.

Tomasz Tomczyk ~ Patryk Janicki 82 min

Bardzo dobry mecz rozegrali w tym spotkaniu Karol Czerwiński (Debiut) Patryk Walos, obaj zawodnicy mają 17 lat a zapowiadają się na świetnych piłkarzy którzy wspomogą swoją drużynę.